Personīgie stāsti
Juris Streilis
plkst. 22:58

Kā es pats dziedināju savas locītavas 67 gadu vecumā – es atbrīvojos no invaliditātes un skrienu kā jaunībā!

Ne ārsti, ne dārgas ziedes un tabletes man nepalīdzēja! Tikai comfrey lapu ekstrakts un citas ārstnieciskas sastāvdaļas uzreiz mazina sāpes, atjauno skrimšļus un locītavas.

Varbūt mans stāsts kādam palīdzēs, tāpēc Es vēlos ar to padalīties ar jums. Pirms sešiem mēnešiem es nonācu slimnīcā ar ceļgaliem – es nevarēju stāvēt uz kājām, sāpes šāva cauri visam ķermenim. Sāpes bija ellīgas, es knapi varēju aiziet no gultas uz tualeti. Un kādu rītu es pamodos, un vispār nevarēju stāvēt uz vienas kājas, pat miera stāvoklī man bija nepanesamas sāpes. Mana sieva izsauca ātro palīdzību un aizveda mani uz slimnīcu.

Es atvainojos, bet ir jūsu radiniekiem jāsagatavo ratiņkrēslu.

Viņi paņēma paraugus slimnīcā. Jauns, labs ārsts mulsumā pateica – atvainojiet, mēs nevaram оūs atkal pacelt uz kājām. Jūsu locītavas jau ir nolietojušās, mēs noņemsim iekaisumu, bet lai jūsu radinieki sagatavo ratiņkrēslu. Kopumā jūs nevarēsiet staigāt, jums nepieciešama protezēšana.

Un mugurkauls arī ir sliktā formā. Viņš man saka – mēģiniet iegūt pabalstu protezēšanai, bet pagaidiet rindā un tagad piesakieties invaliditātei.

Un cik ilgi jāgaida? Daži gaida 10 gadus, es nevaru tā dzīvot tik ilgi! Bet kā es saņemšu invaliditātes kvotu? Bērni dzīvo tūkstoš kilometru attālumā, un sieva ir slima, viņa knapi var staigāt.

Ārsts aizgāja, un es gandrīz raudāju. Man ir jāuzrok dārzs, jāvāc āboli, jāapgriež krūmi... Man patīk makšķerēt, mums tuvumā ir dīķis, bija vismaz kaut kāds mierinājums, bet tagad es pamest māju. Jā, un mums nav nosacījumu šim krēslam – ceļš ir slikts, kāpnes... Tas tā, es esmu piesiets, invalīds. Es pat negribēju dzīvot...

Es gulēju, skatoties uz saviem kaimiņiem palātā, sariesās asaras! Daži no viņiem ir jauni, bet viņi vairs nevar staigāt paši, viņi gaida, ka locītavu vietā tiks ievietotas protēzes. Bet arī tas nav noteikti, pastāv iespēja, ka protēze pat nedarbosies pareizi...

Daži cilvēki ir tik nespējīgi pārējā dzīvē. Es sadraudzējos ar kaimiņu, ar tādu pašu nelaimi es gulēju uz blakus esošās gultas. Arī nav izredžu – ārsti viņam teica. Viņam bija arī smags iekaisums plaukstas locītavā, viņa kāju knapi izglāba – viņu nogādāja operācijas telpā.

Ak, tajā slimnīcā redzēju daudz dažādu lietu. Es negribēju kļūt par invalīdu, es gribēju dzīvot vismaz nedaudz normālāku cilvēka dzīvi...

Notikums, kas mainīja manu dzīvi

Būtībā es piezvanīju savai sievai un teicu, lai viņa mani steidzami paņem no slimnīcas, kamēr neesmu ieslīdzis depresijā. Man iedeva invaliditāti, bet es negribēju tik viegli padoties! Mēs ar sievu sākām domāt kopā, ko darīt tālāk.

Mēs pētījām informāciju internetā, un bērni palīdzēja, cik vien varēja. Hondroitīnu ieteica, bet no tā jēgas maz, es to agrāk jau biju lietojis, tas nepalīdz. Un locītavas pasliktinājās.

Un tad kādu dienu es televīzijā skatījos programmu par dabu, un tur stāstīja par comfrey lapu ārstnieciskajām īpašībām. Un tad es atskārtu! Es atcerējos gadījumu no savas militārās dzīves! Tad mani rezultāti sāka uzlaboties...

Manā jaunībā, pat pirms armijas, es spēlēju reģionālajā volejbola komandā, mēs laimējām balvas, piedalījāmies čempionātā.. Tad čempionāta laikā es guvu nopietnu ceļgala traumu. Operāciju veicu, bet kaut kas joprojām regulāri sāpēja, tas mani vajāja. Ārsti man vairs neļāva spēlēt. Bet es ļoti vēlējos dienēt armijā un vienalga gāju, neskatoties uz savainojumu. Vienkārši tajās dienās tika uzskatīja par zemnieku, ja neesi dienējis.

Es nonācu pierobežas karaspēkā, viņi mani nosūtīja uz ziemeļiem. Un pēc armijas paliku tur papildu darbā. Mans ceļgalis joprojām sāpēja, tas ļoti sāpēja, es pat sāku klibot, bet es negribēju pamest dienestu.

Un reiz atvaļinājumā mēs kopā ar puišiem devāmies uz mežu sēņot, un vienkārši paelpot svaigu gaisu. Mēs nogājām ne vairāk kā piecus kilometrus, un tad man sāka griezt manas kājas, tāpēc es vairs nevarēju iet tālāk! Tad mans draugs, vietējais, piedāvāja man parādīt savu ciema ārstu, runā, ka viņš gatavo tādus dziedinošus balzamus, ka viņu ciematā nav neviena veca cilvēka ar slimām kājām!

Uz to laiku es jau biju gatavs piekrist visam. Tāpēc mēs nekavējoties devāmies no šī meža pie tā dziednieka. Tad vecais vīrietis pārbaudīja manu ceļgalu un iedeva man īpašu ziedi, kuru, pēc viņa teiktā, viņš izgatavoja no comfrey lapu.

Protams, es pateicos viņam, bet tajā pat laikā man nebija lielas cerības uz šo comfrey lapām. Es domāju, labi, es palietošu, pamēģināšu, un ja nu tas tiešām ir mans brīnumglābiņš.

Tas ir smieklīgi, bet tas nostrādāja. Dažas dienas pēc tam, kad es sāku smērēt sāpīgo ceļgalu, sāpes lēnām sāka izzust, tad pietūkums pilnībā samazinājās, un viss pārgāja! Mana kāja pārstāja sāpēt! Pilnībā! Un kopš tā laika mans ceļgalis mani nebija traucējis.

Lūk kā izrādījās – ārstnieciskā comfrey lapu satur īpašas vielas, kas ātri un droši atjauno slimos skrimšļus un locītavas.

Es sāku staigāt bez klibošanas un kāzās dejoju ar pietupieniem!

Manā galvā parādījās attēls – tieši tad gudrais man palīdzēs! Vēlāk es jau uzzināju, ka tas tiešām palīdz ar locītavu sāpēm un atjauno skrimšļus.

Bet kopš tā laika, cik gadu ir pagājuši, es dienēju 70-os gados. Un ar vecumu, nevis viens, bet abi ceļi sāka pievilt. Un mugura...

Vienīgās zāles, kas atjauno locītavas!

Tā es atcerējos šo incidentu armijā un nolēmu, ka vecumdienās nevēlos būt invalīds. Es palīdzēšu sev pats, jo zāles ir bezspēcīgas! Es nolēmu, ka es noteikti atradīšu to pašu līdzekli ar comfrey lapām!

Es sāku jautāt visiem, zvanīt draugiem un paziņām – neviens nezināja, kur to iegūt. Tad mana meita un viņas vīrs ieradās mani pieskatīt, un es lūdzu viņus pameklēt internetā. Protams, nebija iespējams atrast to pašu balzamu.

Bet mēs atradām kaut ko labāku – dabisku krēms, kura pamatā ir comfrey lapu un vairākas citas locītavām noderīgas sastāvdaļas. Es uzskaitīšu galvenos:

  • Comfrey lapu ekstrakts – ražo kolagēnu, kas padara locītavas un saites elastīgas, atjauno locītavu šūnas un skrimšļus.
  • Savvaļas piparu sveķi – atjauno asinsriti locītavā, mazina sāpes un iekaisumu.
  • Sibīrijas egles eļļa – novērš locītavu novecošanos, palielina asinsriti un vielmaiņas procesus.

Katrs no tiem ir labs pats par sevi. Kopā, šīs sastāvdaļas var atjaunot jūsu kājas pat vissmagākajos situācijās. Un lūk pats līdzeklis, ko sauc par "Nano Flex":

Mēs pasūtījām šo krēms tiešsaistē, daudz, visu kursu uzreiz, lai gan ceļgali, gan muguras lejasdaļa varētu nekavējoties atjaunoties. Pēc pasūtījuma speciālists piezvanīja, mēs mazliet parunājām, viņš visu uzklausīja un noteica 2 mēnešu kursu. Ļoti drīz man atveda "Nano Flex", un es sāku to lietot.

Un jūs tam nenoticēsiet, jau nākamajā rītā es spēju stāvēt uz kājas, kuru ievainoju, spēlējot volejbolu. Un mans ceļgals nesāpēja. Arī mana mugura sāka uzlaboties,es pats spēju izkāpt no gultas bez sāpēm.

Un pēc 4 dienām es devos uz vannas istabu, pats mazgāju traukus, zupai mizoju kartupeļus.

Lieto krēms regulāri. Pēc 2 nedēļām es sāku iet ārā un pusstundu staigāt.

Katru dienu sāpes mazinājās, bija vieglāk staigāt, līdz mani ceļgali pilnībā pārstāja sāpēt. Locītavas atjaunojās, es sāku brīvi pārvietoties, un mugura pārstāja krakšķēt. Beidzot tiku ar to galā.

Pilnīga ārstēšana ilga tikai 2 mēnešus.

Pēc tam es pats atnācu uz slimnīcu, un tur esošie ārsti gandrīz nokrita no krēsliem. Mani nosūtīja uz MRI, visu pārbaudīja, paskatījās un bija pārsteigti. Tad viens teica, ka acīmredzot pirmie attēli bija nepareizi, jo nav iespējams izārstēt artrītu. Bet viņi man to neatrada! Kā tas ir iespējams? Es tikai smējos par to.

Invaliditāte ir noņemta, jo esmu vesels. Kā jums tas patīk! Es pat nevarēju iedomāties, ka tas ir iespējams tik drīz, jo visu mūžu esmu mocījies ar ceļgaliem!

Tagad es dodos makšķerēt un strādāju dārzā, es jūtos lieliski! Ceļi nesāp. Mēs ejam tālu uz lielveikalu ar savu sievu. Jums vienkārši nepieciešams beidzot salabot mugurkaulu. Es arī pasūtīju "Nano Flex", lai pilnībā izārstētu manu muguru!

Tad es piezvanīju savam slimnīcas draugam un pastāstīju viņam par šo līdzekli. Viņš man pateicās vēlāk, ar viņu arī viss ir kārtībā, viņš dodas medībās. Tāpēc es nolēmu dalīties ar visiem, varbūt kādam vēl noderēs šī informācija. Un tas sildīs manu dvēseli, ja es varētu palīdzēt kādam atbrīvoties no šī briesmīgā posta – locītavu sāpēm.

Labāk ir samaksāt vienu reizi un izdziedēt locītavas uz visiem laikiem, nekā tērēt laiku un kļūt par invalīdiem!

Visu savu dzīvi esmu iztērējis dažādiem locītavu līdzekļiem, ārstiem, pretsāpju līdzekļiem, tik daudz, ka bail pat padomāt! Un es sapratu vienu lietu – labāk un lētāk ir vienreiz ieguldīt labā līdzeklī, aptuveni tūkstoš eiro, nekā visu mūžu tērēt naudu bezjēdzīgām zālēm un izmeklējumiem.

Vai jūs zināt, cik daudz naudas esmu ietaupījis? Es domāju vairāk nekā 50 tūkstoši eiro! Un lieta nav tikai tajā – laiks iet! Un slimība attīstās, jūs varat palikt invalīds ļoti vienkārši. Es jums izstāstīju savu pieredzi, un lēmums ir jūsu ziņā. Viss ir vienkārši!!!

Es pasūtīju ar atlaidi. Lai to izdarītu, jums jāpiedalās oficiālajā izlozē. Vienkārši noklikšķiniet uz jebkurām durvīm zemāk, saņemiet atlaidi, pēc tam zemāk esošajā pieteikuma veidlapā ievadiet savu vārdu un numuru un noklikšķiniet uz pogas Pasūtīt Nano Flex. Esi veseli!

UZMINIET, AIZ KURĀM DURVĪM IR % ATLAIDE

78 Euro 0* Euro
*pasūtot kursu

Apsveicam!

Jūs varat saņemt Nano Flex ar na % atlaidi!

OK

Komentāri


Māris Jēkabsons
Labdien, Es vēlos pateikties jums par stāstu un par Nano Flex popularizēšanu! Viņš burtiski pacēla manas kājas! Es agrāk staigāju ar spieķi, un tagad es skrienu ne sliktāk kā jaunietis! Es varu darīt mājas darbus un pirkt pārtiku, bet agrāk es neatstāju dzīvokli, sēdēju četrās sienās!

Lietotājs raksta ziņojumu

Marija Dinika
Paldies par stāstu! Es arī nolēmu atstāt savu atsauksmi par Nano Flex. Es to lietoju jau ilgu laiku, man ir reimatisms, osteohondroze, artrīts – viss kopā. Ārsts no Liepājas ieteica šo līdzekli. Es nejauši uzdūros viņam, un viņš man pastāstīja par to. Es arī to atradu internetā, tas nebija pieejams aptiekās. Tas bija ļoti lēts, akcija, es paņēmu divus iepakojumus uzreiz. Un šeit es gribu teikt: līdzeklis ir ļoti spēcīgs! Sāpes un pietūkums nekavējoties izzuda. Un, ja to regulāri lietot, tas pilnībā atbrīvo no sāpēm un atjauno mobilitāti, es esmu ļoti apmierināta ar to, es iesaku to visiem saviem draugiem nelaimē!
Vaira Mālniece
Paldies par ieteikumu! Daudzus gadus es cietu no artrīta. Man ir grūtības pārvietoties. Ārsti saka, ka locītavas ir jāaizstāj. Aptiekas nepalīdz. Bet par comfrey lapu ekstrakta dziedinošajām spējām es jau esmu dzirdējusi daudzas pārsteidzošas lietas, un zinātnieki apstiprina viņu spēju atjaunot slimās locītavas. Es patiešām ceru, ka Nano Flex palīdzēs.
Sintija Ločmele
Tieši tā, ļaudis, comfrey lapu ekstrakts ir spēcīgs. Mūsu senčiem dziedināšana ar dabas dāvanām bija ierasta lieta. Visi dabisks, nekaitīgs. Mēs esam pieraduši pie ķīmijas, un nekas nav labāks par māti dabu!
Valdis
Sveicieni! Ļoti ieinteresējos par šo Nano Flex. Man ir podagra, artrīts un virkne citu diagnožu. Nekas nepalīdz. Esmu dzirdējis par comfrey lapu ekstraktu un daudzas reizes, bet pats to vēl neesmu izmēģinājis. Un šeit iedarbība ir laba, nav dārgs pat pensionāram, tāpēc es nopirku līdzekli. Mēs ar sievu mokāmies ar muguru, pamēģināsim šo.
Anna
Sveiki. Es palīdzēju tēvam ar Nano Flex palīdzību. Viņš cieta no reimatisma, artrīta, viņš nevarēja normāli pārvietoties, viņš gandrīz nekad neatstāja māju. Es uzzināju par to forumā, kad es meklēju efektīvas zāles manam tēvam. Kāds uzrakstīja ļoti garu un detalizētu pārskatu, un es nolēmu to izmēģināt. Un jūs zināt, nekas nepalīdzēja labāk kā šis līdzeklis! Tētis sāka celties, staigāt lēnām, tad sāka iziet no mājas. Tagad viņš iet divus kvartālus uz pārtikas preču veikalu, kāpj pa kāpnēm uz 4.stāvu un jūtas daudz labāk. Pagaidām mēs turpinām lietot šīs brīnišķīgās zāles un ceram uz pilnīgu atveseļošanos.
Marija Neilande Ventspils
Man bijis poliartrīts 10 gadus, dzīvot bija ļoti grūti. Pastāvīgas sāpes, grūtības pārvietoties. Ir ļoti biedējoši, ka slimība mani novedīs pie ratiņkrēsla. Staigāju tikai ar spieķi. Es jau pasūtīju Nano Flex, labi, ka man izdevās iegādāties ar akciju, es paņēmu vairākus iepakojumus vienlaikus.
Ivars Drīksne
Nu, sveiki, nelaimes biedri. Un man ir daudz dažādu diagnožu, tika veiktas blokādes, palīdzēja, bet ne uz ilgu laiku. Un man nepatīk tās slimnīcas. Mans vectēvs un tēvs nekad netika hospitalizēti, abi dzīvoja līdz 90 gadu vecumam. Vectēvs pastāvīgi smērēja muguras lejasdaļu ar mājās gatavotu ziedi, kas izgatavota no comfrey lapu ekstrakta, tēvam ceļgalā bija artrīts, un viņš pats to ārstēja. Un jā, šis krēms arī ļoti palīdz. Labi, ka es uzzināju par šo Nano Flex, es tagad pasūtīšu, es gribētu saprast, kā…
Maksims Dartiņš
Tas nu gan stāsts! Un, kas attiecas uz locītavām, man šķiet, ka tas ir uz visiem laikiem, nekas nepalīdzēs, varbūt tas sniegs īslaicīgu atvieglojumu, bet kaut kā ir grūti noticēt, ka ir pilnīgi iespējams atlabt.
Elīna Naktiņa
Vismaz es saņemšu kādu pagaidu atvieglojumu! Esmu nogurusi no šīm sāpēm, es nevaru uzkāpt uz 3.stāvu, tāpēc praktiski neizeju no mājas.
Anna Kalēja
Man ir artrīts rokās. Locītavas pastāvīgi pietūkst un sāp. Nano Flex lieliski mazina sāpes un atjauno locītavu kustīgumu. Esmu ļoti apmierināta!
Zigis
Lielisks produkts! Pēc divu nedēļu lietošanas es skrēju kā meitene! Es burtiski lidoju, bet agrāk es nevarēju noiet pat dažus metrus bez apstāšanās! Es domāju, ka man būs ratiņkrēsls un invaliditāte, bet paldies Dievam, Nano Flex mani pacēla uz kājām, es vēl pasūtīšu līdzekli. Mēs ar kaimiņu sakopjam mājas, bet agrāk es nevarēju saliekt muguru.
Viktors Reiniks
Man ir podagra, reimatoīdais artrīts, es knapi varu staigāt. Kājas visu laiku sāp. Dažreiz sāpes ir tik stipras, ka gaudot gribas. Tauki un pat dārgas zāles, ko izraksta ārsti, nepalīdz. Es izmēģināšu Nano Flex, varbūt tas man patiešām palīdzēs, man vairs nav spēka.
Evija
Nano Flex ieteica draugs, kurš izārstēja savu muguru. Viņš ļoti ieteica, atradu internetā, izlasīju atsauksmes un nolēmu izmēģināt. Nedēļu vēlāk manai mātei jau izdevās uzkāpt uz 2. stāvu, viņa saka, ka sāpes nekavējoties izzuda! Labs līdzeklis, mēs esam apmierinātas un turpinām to izmantot, jāpabeidz visa ārstēšana.
Zane Indriksone
Es dzirdēju par šo līdzekli, kad es biju slimnīcā ar tādu pašu problēmu, mani palātas biedri par to runāja, viņi runāja par comfrey lapu ekstraktu, es precīzi atceros. Bet neviens nezināja, kur to dabūt. Un izrādās, ka varat to pasūtīt tiešsaistē. Paldies, es noteikti pasūtīšu tagad, un akcija ir ļoti izdevīga, var iegādāties vairākus iepakojumus vienlaikus visai ārstēšanai.
Sanita M.
Man arī patik Nano Flex. Vispirms es lietoju sedatīvus līdzekļus. Jā, tas palīdzēja, bet viss ir kaitīgs. Pasūtīju Nano Flex pēc atsauksmju izlasīšanas. Tas uzreiz man palīdzēja – sāpes pazuda gandrīz nekavējoties, bet šeit ir svarīgi lietot visu kursu, tur efekts ir kumulatīvs.
Natālija Mitriķe
Es uzzināju par Nano Flex vienā no forumiem. Daudzi viņu tur slavēja. Es arī nolēmu pasūtīt. Es to izmantoju tikai 3 nedēļas, un jau ir ievērojami uzlabojumi. Sāpes ir pilnīgi aizgājušas, neliels pietūkums paliek, bet daudz labāk nekā bija. Principā es uzrakstīšu, pamatojoties uz ārstēšanas rezultātiem, bet sākums ir patīkams.
Artis Grosmanis
Osteoartrīts un artrīts tagad ir izplatīta problēma. Spriežot pēc sevis un maniem draugiem, daudzi cilvēki saslimst. Kas ar ceļgaliem, kas ar muguru. Un ārsti visi atkārtoja visi kā viens, jums par to vajadzēja domāt, kad bijāt jauna! Ko pie velna?! Kas par to domā, kad viņi ir jauni? Es dzīvoju ar diagnozi 7 gadus, es izmēģināju visu! No injekcijām līdz hormoniem. Organisms pierod pie visa, un slimība progresē. Nano Flex ir vienīgā lieta, kas patiešām palīdz. Lai gan pirksti jau ir nedaudz deformēti, bet tagad es varu tos brīvi kustināt, nav stīvuma. Tāpēc es iesaku.
Marika Gailīte
Mamma jau ilgu laiku cieš no RA, it īpaši no rītiem. Man nav spēka skatīties uz viņas asarām... Tagad es pasūtīju Nano Flex, lai pārbaudītu, es ļoti gaidu sūtījumu, un es ceru, ka atsauksmēs raksta patiesību par to...
Endija Liepiņa
Es iesaku Nano Flex, tas man palīdzēja. Tam ir ļoti labs sastāvs, es konsultējos ar ārstu, viņš to slavēja. Galvenais ir tas, ka sastāvā nav ķīmisku vielu. Dabisks līdzeklis. Jums vienkārši jāpabeidz viss ārstēšanas kurss. Arī ārsts to man paskaidroja tā. Lieta ir tāda, ka locītavu audi tiek atjaunoti no iekšpuses, tāpēc nedrīkst pārtraukt ārstēšanu, lai efekts būtu noturīgs. Tagad vismaz es varu strādāt laukos, citādi es nevarēju iztaisnot muguru, un manas rokas sāpēja, es nevarēju gulēt. Bet šogad, Pēc Nano Flex, es beidzot savedu dārzu kārtībā.
Kristīne Andersone
Man 2018. gadā tika diagnosticēts artroze, slimība progresēja ļoti ātri, tagad tā jau ir smagā formā :((((56 gadu vecumā es knapi varu kustēties, staigāju tikai ar spieķi. Esmu dzirdējusi daudz laba par Nano Flex, bet nekur es to nevarēju atrast, es jautāju aptiekās, paldies par saiti uz vietni. Jau pasūtīju, es ceru, ka vismaz kaut kas palīdzēs.
Vita Laizāne
Man bija diagnosticēta artroze pirms 2 gadiem, tad iekaisums izplatījās visā manā organismā. 2. stadijas artrīta rezultātā daži pirksti vispār nekustējās. Tādas sāpes rokās, to nav iespējams izturēt! Tas, ko ārsti izraksta, ir bezjēdzīgi, nekāda efekta!! Es nekur neesmu dzirdējusi par Nano Flex. Es jau nosūtījiu pieteikumu pasūtījumam, un pie tam tik izdevīga akcija, es gaidu konsultanta zvanu. Man ir arī pāris jautājumi.
Niks Pētersons
Nekas nepalīdzēs, tikai locītavu nomaiņa. Visas šīs ziedes, gēli, muļķības.
Anna
Nik, jūs runājat muļķības. Šeit tas satur spēcīgāko comfrey lapu ekstrakta. Mans tēvs ārstēja muguru un ceļus, un jūs varat iedomāties, ka šis līdzeklis ir 4 reizes spēcīgāks!
Anna R.
Es izlasīju jūsu rakstu un nekavējoties nolēmu pasūtīt ar atlaidi, lai izmēģinātu krēms. Fakts ir tāds, ka parastās zāles man palīdzēja uz īsu laiku – osteohondrozi, kā man teica, ir grūti izārstēt. Tagad es rakstu par rezultātiem, Nano Flex tika piegādāts ļoti ātri. Jau pirmajā dienā es jutu tādu atvieglojumu, ka es vienkārši nevarēju neuzrakstīt par to šeit. Liels paldies, tagad es varu normāli dzīvot!
Laura Māstere
Es izlasīju pirmās atsauksmes un nolēmu pasūtīt. Es publicēšu rezultātus, kad tas atnāks.
Mikus Irbe
Es tikko pasūtīju ārstēšanu, un patiešām es saņēmu atvieglojumu iepakojumu ar % atlaidi, to piegādās trīs dienu laikā. Es ar nepacietību gaidu to.
Diāna Berziņa
Mūsu drauga privātajā klīnikā šis līdzeklis maksā 1500 eiro, tāpēc es neuzdrošinājos to iegādāties, tā bija naudas izšķiešana. Un šeit jūs varat saņemt daļu par pašizmaksu manā pilsētā, izrādās. Es pasūtīju uzreiz, jo kad vēl būs šāda iespēja. Išiāze tagad lēnām atkāpjas!
Indra
Diana, jūs labi izdarījāt, ka nepirkāt par 1500. Man arī piedāvāja. Šajās privātajās klīnikās naudu izsūc no pacientiem. Es to gandrīz nopirku pats, un tad es atradu šo rakstu, un šeit izrādās, ka var pasūtīt ar tādām atlaidēm!
Silvestrs Kociņš
Labdien, dārgie lasītāji un šī raksta autor! Paldies par Nano Flex stāstu! Tas nav vēl viens brīnums. Pateicoties šim līdzeklim man izdevās aizmirst par sāpēm manos ceļos! Es atgriezos sportā 73 gadu vecumā! Dabas spēks darbā! Paldies vēlreiz!
Reinis Rīders
Līdz šim man nav bijuši atbilstoši ekspertu ieteikumi. Tas, ko viņi izraksta, nekad nav palīdzējis. Kā bija muguras sāpes, tā joprojām ir. Es saņēmu atlaidi Nano Flex, es aizpildīju pieteikumu, redzēsim, kas būs.
Nanija Priedīte
Tas ir brīnums! Es jau trīs nedēļas lietoju krēms, visas muguras sāpes ir pazudušas, mugura ir sākusi atlabt! Liels paldies par stāstu!
Pauls
Es vienmēr ar to samierinājos un domāju, ka nekad neatbrīvošos no sāpēm ceļos. Bet Nano Flex palīdzēja, tagad es esmu kā jauns!
Marija Jokiča
Es jau 2 nedēļas izmantoju Nano Flex. Sāpes ir norimušas, es varu kāpt pa kāpnēm uz 3. stāvu, es sāku biežāk pamest māju.
Matīss
Krēms locītavu ārstēšanai? Smieklīgi.... Vienīgais, kas palīdz, ir locītavu nomaiņas operācija. Un labāk neielaist!
Ivars Meijerholds
Matīs, kāpēc tad uzreiz zem naža! Es vairāk ticu tradicionālajai medicīnai. Es daudz pētīju, lasīju mūsu zinātnieku darbus. Es noteikti zinu, ka comfrey lapu ekstrakts paātrina asins apgādi un mazina iekaisuma procesu. Organisms pats var atjaunot audus, ja tam tiek radīti apstākļi. Operācija arī nav izeja. Sarežģīta atveseļošanās pēc operācijas, un nav fakts, ka protēze iesakņosies. Tāpēc vispirms pārbaudiet visus veidus, un tad var iet zem naža, ja tie nepalīdz.
Mirdza Jaunzeme
Atvainojiet, es redzēju rakstu un nevaru tam paiet garām: man ir ceļa locītavas osteoartrīts. Es ilgu laiku gulēju, terapeits aktīvi piedāvāja operāciju, lai aizstātu visu locītavu. Tā maksā bargu naudu. Bet es izlasīju par Nano Flex un parādījās cerība. Kā eksperti, vai jūs varat man pateikt, cik daudz pasūtīt? Kāda ir ārstēšana?
Mārtiņš Grundmanis
Es atbildu kā reimatologs, kurš savā praksē jau vairāk nekā gadu izmanto Nano Flex. Locītavu atjaunošana ir ilgs process, bet operācija ir ārkārtējs pasākums. Es ieteiktu jums kolagēna diētu, samazinot slodzi uz locītavu un Nano Flex nepārtraukti 4-6 nedēļas. Pirmos rezultātus pamanīsiet 10-14 dienu laikā. Tālāk individuāli.
Andris Birznieks
Sportistiem jau sen iesaka Nano Flex ceļgaliem. Treneris deva mums treniņnometnē. Un patiešām, neatkarīgi no tā, cik bojātas ir locītavas, Nano Flex palīdz!
Justīne Drone
Es arī jau ilgu laiku zinu par Nano Flex. Tas man palīdzēja ar osteohondrozi, un maniem vecākiem ar išiāzi un artrozi. Ja kāds sāk sūdzēties par saviem ceļiem vai muguru – nekavējoties Nano Flex! Es cenšos, lai tas vienmēr būtu aptieciņā mājās un laukos.
Jūlija Jone
Liels paldies par ieteikumu! Mēs dzīvojam Vācijā, un mūsu locītavu ārstēšana maksā pasakainu naudu. Kad jūs maksājat tieši pie ārsta, nevis zāles. Es patiešām ceru, ka Nano Flex arī šeit parādīsies. Pasūtīju personīgai lietošanai. Ceru, ka tas tiešām palīdz.
Laine Kārkla
Izraēlā tiek pārdots Nano Flex, bet arī pēc pasūtījuma. Bet tas maksā 10 reizes vairāk nekā šeit. Es lūdzu savu māti pasūtīt Latvijā un nosūtīt to man.
Vilis Miglāns
Locītavas ir nopietna lieta. Pirmkārt jāmazina slodze, jāveic masāžas un jādzer kaudze tablešu.
Anete Bore
Mūsdienu medicīna ir briesmīga. Es ārstēju manu ceļgalu 2 gadus, un viss ir tāds, kā saka šis ārsts: diklofenaks, fastum-gels, injekcijas... Ir grūti aprēķināt, cik daudz naudas esmu iztērējusi. Es atstāju pieteikumu šim krēmam, pati to pārbaudīšu.
Anda Ziniķe
Nano Flex! Es nespēju atcerēties nosaukumu. Man jau ir stāstījuši par šo līdzekli ar comfrey lapu ekstraktu, teica, ka tas ir ļoti efektīvs. Es jautāju aptiekās, bet es to nevarēju atrast.
Pēteris Laitēns
Aptiekas strādā, jo ir cilvēki, kas pērk un atkal atgriežas. Šeit, kad jūs lietojat produktu, izejat ārstēšanu, nav nepieciešams iegādāties vēlreiz. Tāpēc aptiekas to nepraktizē.
Agnese
Urā, esmu atradusi risinājumu! Es to aizvedīšu vecākiem, lai Dievs man palīdz. Mamma jau ir nomocījusies ar ceļgaliem.